Studio Lublin

Studio Lublin to kontynuacja wieloletniej tradycji legendarnego studia nagraniowego Polskiego Radia Lublin. Studio działało praktycznie od samego powstania rozgłośni, na przestrzeni lat goszcząc wielu znamienitych artystów z czołówki rodzimej muzyki rozrywkowej. To tu powstały tak legendarne płyty jak hitowa „Nic Nie Boli Tak Jak Życie” Budki Suflera, znakomita jedynka zespołu Maanam, „Good Ol’ Rock’n’Roll” Krzysztofa Krawczyka, „Z Gitarą Wśród Zwierząt” Big Cyca, „Pieprz” O.N.A. czy „Republika Marzeń” zespołu Republika.

Obecnie Studio Lublin, znane niegdyś pod nazwą Studio Hendrix, to przestrzeń dla każdego, kto chce w pełni profesjonalnie zarejestrować swoje dokonania. Nasze studio posiada najlepszej jakości wyposażenie, doświadczonych realizatorów i techników oraz przestronne pomieszczenia akustyczne, które pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Nasze studio nagraniowe składa się z reżyserki wzorowanej na słynnych studiach z Wielkiej Brytanii oraz live roomu gdzie niewielkie składy mogą nagrywać „na setkę”. W arsenale posiadamy mikrofony firm Neumann, Sennheiser, AKG, Audio-Technica, Shure, Electro-voice, DPA, a także vintage’owy lampowy Neumann-Gefell oraz flagowy wstęgowy AEA.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania a także pomóc w rezerwacji sesji nagraniowej.

Skip to content